panel çitler

Panel Tel Çit

paneltel

Panel çitler ve panel tel sağlam, estetik, kolay uygulanır ve bakım gerektirmez. Üretiminde uygulanan teknoloji ve aksesuarlar ile panel çit ve panel tel benzerlerinden çok daha yüksek bir kaliteye ve uzun ömüre sahiptir. Bu Özellikler panel çit ’in tercih edilmesinin başlıca nedenlerindendir.Uzun süre sorunsuz ve bakım gerektirmeden kullanılan panel çit Kapıları en kaliteli mekanizma, parça ve doğru aksesuarlar seçilerek imal edilmektedir.Detayları en iyi şekilde tasarlanmış olan kilitleme kelepçeleri ve profil kapakları panel çit sisteminin sağlam ve düzgün çalışmasını sağlar. Panel çit ve panel tel sisteminin Profil yapısıda panellerle aynı kaplamaya sahip olduğundan hiçbir şekilde renk ton farkı veya profil panel arası malzeme uyumsuzluk sorunu yoktur.Herçeşit uygulamaya kolaylıkla uyum sağlayan panel çit ve panel tel sistemi özel ihtiyaçlarada cevap verebilen profil yapısı sayesinde her türlü mimari projeye uygun cözümler üretebilmektedir. panel çit ve panel tel tüm zeminlere kolaylıkla ve güvenle uygulanabilmektedir.

Şimdi Bizlere Panel Çit ve Panel Tel İçinİletişim Bilgilerimizden Ulaşabilir, Bizleri Arayarak Bilgi Alabilir ve Sipariş Verebilirsiniz.

 

Double Panel Çit

panel-cit

Double Panel Çit, Galvaniz üzerine polyester boya yapılarak üretilir. Bahçe etraflarına, yol kenarlarına, çocuk parkı ve spor alanların etrafına yapılabilmektedir.

Şimdi Bizlere İletişim Bilgilerimizden Ulaşabilir, Bizleri Arayarak Bilgi Alabilir ve Sipariş Verebilirsiniz.